O nas

O nas

Catering dietetyczny Dobry Dzień to wyjątkowa marka, która powstała z zamiłowania do smacznego i zdrowego odżywiania. Od samego początku naszą główną misją było szerzenie wiedzy i pomaganie innym w zmianie nawyków żywieniowych. Aktualnie tworzymy zespół kreatywnych ludzi składający się z dietetyków, kucharzy, dostawców i pracowników produkcji. Każdego dnia dokładają oni wszelkich starań, aby dostarczyć klientom wyśmienite, wysokiej jakości, a przy tym urozmaicone posiłki. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spożywane przez Ciebie dania będą wyjątkowo pożywne i zapewnią przyjemne doznania.

Dlaczego warto postawić na catering dietetyczny Dobry Dzień?

Istnieje wiele powodów, dla których warto wypróbować catering dietetyczny Dobry Dzień. Przede wszystkim jest to prostota i niska cena w stosunku do jakości. Do przygotowywanych potraw trafiają wyłącznie starannie wyselekcjonowane, wysokiej klasy produkty bez sztucznych polepszaczy. Dodatkowo smak wzbogacają świeże i aromatyczne zioła oraz naturalne przyprawy. Wszystkie posiłki dostarczane są wygodnie pod Twoje drzwi. Obecnie w naszym menu znajdziesz między innymi dietę:

  • Treningową,
  • Home & Office,
  • Slim,
  • Vege w wersji z rybami lub bez. 
    • Dzięki temu każdy wybierze odpowiednią propozycję dla siebie. Dodatkowo można dopasować odpowiednią kaloryczność diety czy też uwzględnić swoje ewentualne alergie pokarmowe, co ułatwi dopasowanie diety do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do sprawdzenia pełnego menu na naszej stronie internetowej. W celu uzyskania więcej informacji skontaktuj się z nami!

Cześć!

Chcielibyśmy w wielkim skrócie przedstawić Wam siebie i naszą ofertę.

Jak prawidłowo dobrać dietę?

Żeby zmaksymalizować efekty Twojej pracy nie namówimy Cię do zamówienia jak najmniejszej ilości kalorii i nie powiemy „masz, jedz i chudnij”.

1

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Zaprosimy Cię na spotkanie, omówimy Twoje potrzeby, dobierzemy dietę indywidualnie pod Ciebie i Twoje potrzeby.

2

Opracujemy wspólnie plan działania i zrobimy wszystko, by Twoja metamorfoza przebiegała tak, jak tylko tego zapragniesz.

3

Pamiętaj! Umówienie się na spotkanie nic nie kosztuję i nie równa się z zamówieniem diety!