Diety

Diety pudełkowe, catering dietetyczny - Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto

Dieta

Zestaw 3 posiłkowy: Królik, Gepard, Niedźwiedź 1100 - 2100 kcal

Zestaw składający się z 3 posiłków – śniadania, obiadu i kolacji. Zamawiając ten zestaw masz zapewnione 3 najważniejsze posiłki w ciągu dnia. Dzięki takim fundamentom, mamy o wiele łatwiej zachować zdrowy i racjonalny tryb żywienia, ponieważ zachowujemy wtedy miejsce na swoje ulubione przekąski i nie musimy się obawiać, że nawet przy zmniejszonej aktywności w ciągu dnia przybędzie nam dodatkowych kilogramów.

 

 

 

Kalorie podane w zestawach 3 i 4 posiłkowych, to kalorie orientacyjne i ich wartość może się różnić +/- 10% każdego dnia. Ale ci dokładniejsi również będą zadowoleni, ponieważ codziennie na pudełkach jest napisane, ile dokładnie zawierają kalorii. :)

Zamawiam
Dieta

Zestaw 4 posiłkowy 1000 - 2500 kcal

Zestaw ten przeznaczony jest dla ludzi, którzy mają problem ze zjedzeniem 5-ciu posiłków w ciągu dnia lub zwyczajnie nie mają na to czasu. Wykluczyliśmy z niego podwieczorek, a wszystkie pozostałe posiłki pozostają bez zmian.

Zamawiam
Dieta

Slim 1000 - 1500 kcal

Dieta "slim", to dieta, która pomoże Ci w zgubieniu zbędnych kilogramów. Nasze 5 posiłków pokaże, że dieta redukcyjna wcale nie musi być taka trudna. Wybierając tą dietę, możesz w krótkim czasie zrzucić naprawdę spore zapasy zbędnego tłuszczu. Sam spróbuj ;)

Zamawiam
Dieta

Home & Office 1800 - 2000 kcal

Dieta „Home & Office” jest przeznaczona głównie dla osób, które chcą zadbać o swoje samopoczucie, zredukować stres, a przy okazji wprowadzić do diety zdrowe nawyki żywieniowe. Wybierając ten wariant nauczysz się przede wszystkim regularności jedzenia.

Zamawiam
Dieta

Treningowa 2500 - 3500 kcal

Dieta "Treningowa", to dieta o podwyższonej ilości białka. Jest przeznaczona dla sportowców, lub osób o aktywnym trybie życia. Dzięki niej Twoje zmagania treningowe nie pójdą na marne, tkanka tłuszczowa zacznie się kurczyć, a mięśnie rosnąć.

Zamawiam
Dieta

Vege + Fish 1000 - 3000 kcal

Dieta „vege +Fish” (ichtiowegetarianizm), nie jest całkowicie pozbawiona mięsa. Zawarte w niej ryby pozwalają na utrzymanie odpowiedniego poziomu kwasów omega- 3 i 6. Białko potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu, zastąpiliśmy białkiem z warzyw strączkowych. Dodatkowo w diecie obecny jest bukiet warzyw oraz duża ilość soczystych i świeżych owoców.

Zamawiam
Dieta

Vege 1000 - 3000 kcal

Dieta „vege”, jest odpowiednia dla wegetarian, ponieważ wykluczyliśmy z niej mięso i ryby. Została wzbogacona w warzywa strączkowe – źródło białka, nasiona i orzechy – źródło kwasów tłuszczowych(omega 3 i 6) oraz obfitą ilość świeżych warzyw i owoców, które są niezbędnym źródłem witamin.

Zamawiam